questions-1014060_640.jpg

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm Sorularınızın Cevabı Tek Bir Adreste

Karanfilköyü nedir ve nerede bulunuyor?

Karanfilköyü sanal mecralarda bulunan ve mevcut durumda herhangi bir fiziksel adresi olmayan bir çevirim içi platformdur. 

 

Karanfilköyü'nü web sitemizde; twitter, instagram, youtube, linkedin, play store, facebook ve pinterest üzerinden takip edebilirsiniz.

Kendi yazılarımı nasıl gönderebilirim?

Bilim, kültür, sanat ve edebiyat alanlarında yazmış olduğunuz daha önce başka bir yerde yayınlanmamış eserleri editorkoyu@gmail.com mail adresine gönderebilirsiniz.

İncelemeler sonunda yayın politikalarımıza aykırı bulunmayan kaliteliteli eserlere web sitemizde veya aylık olarak yayınlanan Karanfilköyü Dergisi versiyonlarında yer verilir. 

Karanfilköyü ekibine nasıl katılabilirim?

Karanfilköyü ailesi olarak bilim, kültür, sanat ve edebiyat alanlarında bizim gibi gönüllü olarak katkı sunacak yeni üyeleri aramızda görmekten mutluluk duyarız. Ekibimize katılmak için başvuruları Play Stor'da yer alan Karanfilköyü Dergisi mobil uygulaması içindeki ekibe katıl kısmından yapabilirsiniz.

Karanfilköyü Dergisi Ne Zaman, Nerede Yayınlanır?

Karanfilköyü Dergisi her ayın 17'sinde web sitemiz kütüphane sayfasında yayınlanır.

Ne Tür Eserler Yayınlıyorsunuz?

Karanfilköyü Dergisi olarak bilim, kültür, sanat ve edebiyat alanlarında faaliyet göstermek istiyoruz. Bu nedenle dini, siyasi, hakaret içerikli eserler paylaşmıyoruz.

 

Şiir, hikaye, anı, günlük, röportaj, mektup, deneme, makale, tiyatro, biyografi, gezi yazısı gibi türlerde eseler yayınlıyoruz.

Eser Gönderdim, Dönüş Olur Mu?

Karanfilköyü Dergisi ailesi olarak kısıtlı imkanlarla ve gönüllü olarak yayınımızı yürüttüğümüz için eser gönderen herkese dönüş yapmamız, bize gönderilen eserler hakkında eleştiri sunmamız olanaksız.

 

Genelde bize gelen eserleri inceleyip başarılı bulduklarımızı veya anlık olarak eksiğimizi gidereceğini düşündüklerimizi yayınlama sürecine katarak çalışmalarımızı devam ettirmeye çalışıyoruz.